H30-1 VetA
Teamfoto |
|
Teamondersteuning | ||||
Aanvoerder | Douwe Coster | |||
Aanvoerder | Dieter Looijen | |||
Trainer | Nick van Eeuwijk |
Verslagen |
Nog 4 wedstrijden: | |||||||
Datum | Wed.Nr. | Tegen | Reistijd | Verz | Spel | U/T | Locatie |
26 mei | SMHC De Hopbel H30-2 | 10:15 | 10:45 | thuis | Veld 1 | ||
2 jun | Sint Oedenrode H30-2 | 10:30 | 11:00 | thuis | Veld 1 | ||
9 jun | Mixed Hockey Club Heesch H30-1 | 09:45 | 10:45 | uit | route | ||
16 jun | Oss H30-2 | 10:15 | 10:45 | thuis | Veld 1 | ||
Stand in de poule | |||||||||
Team | # | Pntn | W | G | V | ++ | -- | Straf | |
1 | Uden H30-1 | 15 | 34 | 10 | 4 | 1 | 40 | 16 | 0 |
2 | Hopbel H30-2 | 14 | 29 | 9 | 2 | 3 | 45 | 21 | 0 |
3 | Oss H30-2 | 15 | 29 | 9 | 2 | 4 | 42 | 29 | 0 |
4 | Bommelerwaard H30-1 | 14 | 26 | 8 | 2 | 4 | 32 | 22 | 0 |
5 | Dommel H30-2 | 15 | 17 | 5 | 2 | 8 | 28 | 39 | 0 |
6 | Heesch H30-1 | 14 | 7 | 2 | 1 | 11 | 22 | 44 | 0 |
7 | Oedenrode H30-2 | 15 | 3 | 0 | 3 | 12 | 14 | 52 | 0 |
Uitslagen | ||||||||||||||
ZONDAG 3 SEPTEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Uden H30-1 | Oedenrode H30-2 | (6-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Oss H30-2 | Heesch H30-1 | (5-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Dommel H30-2 | Bommelerwaard H30-1 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Oedenrode H30-2 | Oss H30-2 | (1-5)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Heesch H30-1 | Dommel H30-2 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Hopbel H30-2 | Uden H30-1 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Uden H30-1 | Bommelerwaard H30-1 | (4-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Hopbel H30-2 | Oedenrode H30-2 | (3-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Dommel H30-2 | Oss H30-2 | (2-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Heesch H30-1 | Uden H30-1 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Bommelerwaard H30-1 | Hopbel H30-2 | (2-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Oedenrode H30-2 | Dommel H30-2 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 1 OKTOBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Uden H30-1 | Oss H30-2 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Bommelerwaard H30-1 | Oedenrode H30-2 | (6-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Hopbel H30-2 | Heesch H30-1 | (6-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 29 OKTOBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Heesch H30-1 | Bommelerwaard H30-1 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Oss H30-2 | Hopbel H30-2 | (0-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Dommel H30-2 | Uden H30-1 | (3-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Bommelerwaard H30-1 | Oss H30-2 | (3-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Hopbel H30-2 | Dommel H30-2 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Oedenrode H30-2 | Heesch H30-1 | (0-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Heesch H30-1 | Oss H30-2 | (1-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Oedenrode H30-2 | Uden H30-1 | (1-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Bommelerwaard H30-1 | Dommel H30-2 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Uden H30-1 | Hopbel H30-2 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Dommel H30-2 | Heesch H30-1 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Oss H30-2 | Oedenrode H30-2 | (1-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Oedenrode H30-2 | Hopbel H30-2 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Bommelerwaard H30-1 | Uden H30-1 | (0-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Oss H30-2 | Dommel H30-2 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 3 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Uden H30-1 | Heesch H30-1 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Hopbel H30-2 | Bommelerwaard H30-1 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Dommel H30-2 | Oedenrode H30-2 | (4-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 10 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Heesch H30-1 | Hopbel H30-2 | (1-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Oedenrode H30-2 | Bommelerwaard H30-1 | (2-4)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Oss H30-2 | Uden H30-1 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 17 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Hopbel H30-2 | Oss H30-2 | (6-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Bommelerwaard H30-1 | Heesch H30-1 | (5-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 24 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Heesch H30-1 | Oedenrode H30-2 | (6-3)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Dommel H30-2 | Hopbel H30-2 | (0-6)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Oss H30-2 | Bommelerwaard H30-1 | (2-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
DONDERDAG 4 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Uden H30-1 | Dommel H30-2 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 7 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Uden H30-1 | Oedenrode H30-2 | (1-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Oss H30-2 | Heesch H30-1 | (3-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Dommel H30-2 | Bommelerwaard H30-1 | (0-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 14 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Heesch H30-1 | Dommel H30-2 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Hopbel H30-2 | Uden H30-1 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Oedenrode H30-2 | Oss H30-2 | (0-3)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 21 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Uden H30-1 | Bommelerwaard H30-1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Hopbel H30-2 | Oedenrode H30-2 | (3-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Dommel H30-2 | Oss H30-2 | (2-4)final | Nog niet bevestigd. |
Wedstrijdschema poule | |||||||||
ZONDAG 26 MEI 2024 | |||||||||
Oedenrode H30-2 | Dommel H30-2 | 10:30 | Sportpark 'De Kienehoef' | ||||||
Bommelerwaard H30-1 | Hopbel H30-2 | 10:45 | Sportcomplex 'De Watertoren' | ||||||
Heesch H30-1 | Uden H30-1 | 10:45 | Sportpark 'De Braaken' | ||||||
ZONDAG 2 JUNI 2024 | |||||||||
Uden H30-1 | Oss H30-2 | 10:30 | Sportpark Uden | ||||||
Bommelerwaard H30-1 | Oedenrode H30-2 | 11:00 | Sportcomplex 'De Watertoren' | ||||||
Hopbel H30-2 | Heesch H30-1 | 12:45 | Sportpark Rooiseheide | ||||||
ZONDAG 9 JUNI 2024 | |||||||||
Oss H30-2 | Hopbel H30-2 | 10:30 | Gemeentelijk sportpark | ||||||
Heesch H30-1 | Bommelerwaard H30-1 | 10:45 | Sportpark 'De Braaken' | ||||||
Dommel H30-2 | Uden H30-1 | 12:30 | Hockeyp. Zegenwerp | ||||||
ZONDAG 16 JUNI 2024 | |||||||||
Bommelerwaard H30-1 | Oss H30-2 | 10:45 | Sportcomplex 'De Watertoren' | ||||||
Hopbel H30-2 | Dommel H30-2 | 13:00 | Sportpark Rooiseheide | ||||||
Oedenrode H30-2 | Heesch H30-1 | 14:30 | Sportpark 'De Kienehoef' |
Agenda
9-5 | Hutsel Frutsel Toernooi 2024 |
14-5 | Club- Scheidsrechters Cursus |
21-5 | Club-Scheidsrechters-Cursus |
22-5 | online CS-examen THUIS |
28-6 | Dineren met de Heren |
28-9 | Oktoberfest 2024 - Discofeest |
28-9 | Oktoberfest 2024 - Party |
hele agenda |
Hoofdsponsor
Sponsoren
Bommelerwaard app
Vandaag jarig
Eva Choquet |
Julian Jagers |
Uitslagen
MB1 | mixed hockeyclub HDL MO16-1 | 5-2 |
D1 | R.H.C. Concordia D1 | 1-2 |
DJ1 | Were Di Tilburg DO25-4 | 2-4 |
DJ2 | MHCdeDommel DO25-1-O | 4-3 |
H1 | MHCT H1 | 3-2 |
H2 | SMHC De Hopbel H5 | 4-3 |
H30+ | Hockey Club Uden H30-1 | 1-2 |
H45+ | G.H.C. RAPID H45-1 | 1-5 |
JD1 | Rosmalen JO12-3 | 1-9 |
JB1 | HC Tilburg JO16-4 | 1-2 |
Social Media