H2
Teamfoto |
|
Teamondersteuning | ||||
Coach | Caroline Mulders | |||
Coach | Gaston Schram |
Verslagen |
Nog 4 wedstrijden: | |||||||
Datum | Wed.Nr. | Tegen | Reistijd | Verz | Spel | U/T | Locatie |
26 mei | Hockey Club Uden H2-O | 13:30 | 14:45 | uit | route | ||
2 jun | HC Cranendonck H1 | 10:30 | 11:00 | thuis | Veld 2 | ||
9 jun | HC Oranje Rood H14 | 15:00 | 15:30 | uit | route | ||
16 jun | Don Quishoot H6 | 10:15 | 10:45 | thuis | Veld 2 | ||
Stand in de poule | |||||||||
Team | # | Pntn | W | G | V | ++ | -- | Straf | |
1 | Cranendonck H1 | 18 | 49 | 16 | 1 | 1 | 87 | 25 | 0 |
2 | Oranje-Rood H14 | 18 | 43 | 14 | 1 | 3 | 81 | 23 | 0 |
3 | Grave H1-mix | 17 | 33 | 10 | 3 | 4 | 71 | 41 | 0 |
4 | Hopbel H5 | 17 | 32 | 10 | 2 | 5 | 65 | 39 | 0 |
5 | Uden H2-O | 18 | 23 | 7 | 2 | 9 | 37 | 68 | 0 |
6 | Horst H3 | 17 | 22 | 7 | 1 | 9 | 41 | 39 | 0 |
7 | Don Quishoot H6 | 18 | 21 | 7 | 0 | 11 | 22 | 37 | 0 |
8 | Den Bosch H13 | 17 | 21 | 7 | 0 | 10 | 44 | 60 | 0 |
9 | Gemert H3 | 17 | 20 | 6 | 2 | 9 | 43 | 44 | 0 |
10 | Mill H1 | 17 | 16 | 5 | 1 | 11 | 34 | 72 | 0 |
11 | Mierlo H2 | 17 | 9 | 2 | 3 | 12 | 30 | 80 | 0 |
12 | Bommelerwaard H2 | 11 | 5 | 1 | 2 | 8 | 21 | 48 | 0 |
Uitslagen | ||||||||||||||
ZONDAG 3 SEPTEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Grave H1-mix | Mill H1 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Gemert H3 | Den Bosch H13 | (5-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Hopbel H5 | Don Quishoot H6 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Cranendonck H1 | Mierlo H2 | (8-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Uden H2-O | Oranje-Rood H14 | (1-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Horst H3 | Hopbel H5 | (5-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Gemert H3 | Mierlo H2 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Den Bosch H13 | Grave H1-mix | (0-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Oranje-Rood H14 | Cranendonck H1 | (0-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Don Quishoot H6 | Uden H2-O | (0-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Grave H1-mix | Gemert H3 | (4-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Uden H2-O | Horst H3 | (2-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Hopbel H5 | Mill H1 | (10-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Oranje-Rood H14 | Mierlo H2 | (8-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Horst H3 | Cranendonck H1 | (0-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Mill H1 | Uden H2-O | (4-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Den Bosch H13 | Hopbel H5 | (1-4)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Mierlo H2 | Grave H1-mix | (1-6)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Don Quishoot H6 | Oranje-Rood H14 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 1 OKTOBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Don Quishoot H6 | Mierlo H2 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Oranje-Rood H14 | Horst H3 | (4-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Cranendonck H1 | Mill H1 | (6-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Hopbel H5 | Gemert H3 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 8 OKTOBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Grave H1-mix | Hopbel H5 | (2-6)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Horst H3 | Don Quishoot H6 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Mill H1 | Oranje-Rood H14 | (2-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Den Bosch H13 | Cranendonck H1 | (2-4)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 15 OKTOBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Gemert H3 | Uden H2-O | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
DINSDAG 17 OKTOBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Uden H2-O | Den Bosch H13 | (4-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 22 OKTOBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Cranendonck H1 | Don Quishoot H6 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 29 OKTOBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Cranendonck H1 | Gemert H3 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Oranje-Rood H14 | Den Bosch H13 | (12-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Horst H3 | Mierlo H2 | (4-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Uden H2-O | Grave H1-mix | (2-6)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Don Quishoot H6 | Mill H1 | (1-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Gemert H3 | Oranje-Rood H14 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Mill H1 | Horst H3 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Den Bosch H13 | Don Quishoot H6 | (0-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Grave H1-mix | Cranendonck H1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Mierlo H2 | Hopbel H5 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Uden H2-O | Hopbel H5 | (1-7)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Don Quishoot H6 | Gemert H3 | (1-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Horst H3 | Den Bosch H13 | (6-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Mill H1 | Mierlo H2 | (8-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Cranendonck H1 | Bommelerwaard H2 | (9-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Oranje-Rood H14 | Grave H1-mix | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Grave H1-mix | Don Quishoot H6 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Gemert H3 | Horst H3 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Hopbel H5 | Cranendonck H1 | (5-6)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Bommelerwaard H2 | Oranje-Rood H14 | (2-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Den Bosch H13 | Mill H1 | (6-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Don Quishoot H6 | Bommelerwaard H2 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Cranendonck H1 | Uden H2-O | (3-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Horst H3 | Grave H1-mix | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Mierlo H2 | Den Bosch H13 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Mill H1 | Gemert H3 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Oranje-Rood H14 | Hopbel H5 | (0-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
VRIJDAG 8 DECEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Bommelerwaard H2 | Uden H2-O | (3-3)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 25 FEBRUARI 2024 | ||||||||||||||
.. | Uden H2-O | Mierlo H2 | (3-3)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 3 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Don Quishoot H6 | Hopbel H5 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Mierlo H2 | Cranendonck H1 | (0-8)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Den Bosch H13 | Gemert H3 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Mill H1 | Grave H1-mix | (3-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Horst H3 | Bommelerwaard H2 | (6-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Oranje-Rood H14 | Uden H2-O | (9-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 10 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Bommelerwaard H2 | Mill H1 | (3-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Uden H2-O | Don Quishoot H6 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Gemert H3 | Mierlo H2 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Hopbel H5 | Horst H3 | (5-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Grave H1-mix | Den Bosch H13 | (6-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Cranendonck H1 | Oranje-Rood H14 | (6-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 17 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Gemert H3 | Grave H1-mix | (3-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Mierlo H2 | Oranje-Rood H14 | (0-7)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Mill H1 | Hopbel H5 | (0-5)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Horst H3 | Uden H2-O | (8-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Don Quishoot H6 | Cranendonck H1 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Den Bosch H13 | Bommelerwaard H2 | (4-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 24 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Bommelerwaard H2 | Gemert H3 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Grave H1-mix | Mierlo H2 | (7-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Hopbel H5 | Den Bosch H13 | (4-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Cranendonck H1 | Horst H3 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Uden H2-O | Mill H1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Oranje-Rood H14 | Don Quishoot H6 | (4-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 7 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Horst H3 | Oranje-Rood H14 | (0-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Mierlo H2 | Don Quishoot H6 | (1-4)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Gemert H3 | Hopbel H5 | (7-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Den Bosch H13 | Uden H2-O | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Mill H1 | Cranendonck H1 | (0-9)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Grave H1-mix | Bommelerwaard H2 | (8-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 14 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Bommelerwaard H2 | Mierlo H2 | (3-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Hopbel H5 | Grave H1-mix | (4-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Cranendonck H1 | Den Bosch H13 | (4-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Uden H2-O | Gemert H3 | (5-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Don Quishoot H6 | Horst H3 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Oranje-Rood H14 | Mill H1 | (7-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 21 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Gemert H3 | Cranendonck H1 | (2-6)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Den Bosch H13 | Oranje-Rood H14 | (5-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Mierlo H2 | Horst H3 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Grave H1-mix | Uden H2-O | (9-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Bommelerwaard H2 | Hopbel H5 | (4-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Mill H1 | Don Quishoot H6 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. |
Wedstrijdschema poule | |||||||||
ZONDAG 26 MEI 2024 | |||||||||
Cranendonck H1 | Grave H1-mix | 13:00 | Sportpark 'De Romrijten' | ||||||
Horst H3 | Mill H1 | 13:00 | Oude Lind, De | ||||||
Hopbel H5 | Mierlo H2 | 14:45 | Sportpark Rooiseheide | ||||||
Uden H2-O | Bommelerwaard H2 | 14:45 | Sportpark Uden | ||||||
Oranje-Rood H14 | Gemert H3 | 15:30 | Genneper Parken | ||||||
Don Quishoot H6 | Den Bosch H13 | 16:45 | S Sport Centrum (T.U.) | ||||||
ZONDAG 2 JUNI 2024 | |||||||||
Grave H1-mix | Oranje-Rood H14 | 10:00 | Kranenhof, De | ||||||
Bommelerwaard H2 | Cranendonck H1 | 11:00 | Sportcomplex 'De Watertoren' | ||||||
Mierlo H2 | Mill H1 | 12:30 | Sportpark Oudvensestraat | ||||||
Gemert H3 | Don Quishoot H6 | 13:00 | Sportpark Molenbroek | ||||||
Den Bosch H13 | Horst H3 | 14:00 | Oosterplas | ||||||
Hopbel H5 | Uden H2-O | 14:45 | Sportpark Rooiseheide | ||||||
ZONDAG 9 JUNI 2024 | |||||||||
Mierlo H2 | Uden H2-O | 12:45 | Sportpark Oudvensestraat | ||||||
Horst H3 | Gemert H3 | 13:00 | Oude Lind, De | ||||||
Mill H1 | Den Bosch H13 | 13:00 | bij Merlet College | ||||||
Cranendonck H1 | Hopbel H5 | 14:00 | Sportpark 'De Romrijten' | ||||||
Don Quishoot H6 | Grave H1-mix | 14:45 | S Sport Centrum (T.U.) | ||||||
Oranje-Rood H14 | Bommelerwaard H2 | 15:30 | Genneper Parken | ||||||
ZONDAG 16 JUNI 2024 | |||||||||
Den Bosch H13 | Mierlo H2 | 0:00 | Oosterplas | ||||||
Hopbel H5 | Oranje-Rood H14 | 9:30 | Sportpark Rooiseheide | ||||||
Gemert H3 | Mill H1 | 10:30 | Sportpark Molenbroek | ||||||
Bommelerwaard H2 | Don Quishoot H6 | 10:45 | Sportcomplex 'De Watertoren' | ||||||
Uden H2-O | Cranendonck H1 | 12:45 | Sportpark Uden | ||||||
Grave H1-mix | Horst H3 | 14:00 | Kranenhof, De |
Agenda
9-5 | Hutsel Frutsel Toernooi 2024 |
14-5 | Club- Scheidsrechters Cursus |
21-5 | Club-Scheidsrechters-Cursus |
22-5 | online CS-examen THUIS |
28-6 | Dineren met de Heren |
28-9 | Oktoberfest 2024 - Discofeest |
28-9 | Oktoberfest 2024 - Party |
hele agenda |
Hoofdsponsor
Sponsoren
Bommelerwaard app
Vandaag jarig
Feline van den Berg |
Uitslagen
MB1 | mixed hockeyclub HDL MO16-1 | 5-2 |
D1 | R.H.C. Concordia D1 | 1-2 |
DJ1 | Were Di Tilburg DO25-4 | 2-4 |
DJ2 | MHCdeDommel DO25-1-O | 4-3 |
H1 | MHCT H1 | 3-2 |
H2 | SMHC De Hopbel H5 | 4-3 |
H30+ | Hockey Club Uden H30-1 | 1-2 |
H45+ | G.H.C. RAPID H45-1 | 1-5 |
JD1 | Rosmalen JO12-3 | 1-9 |
JB1 | HC Tilburg JO16-4 | 1-2 |
Social Media