Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Trainingsschema
Dit schema loopt van 6-9-2021 t/m 5-12-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 JD1 Sebas van Leeuwen V1 - AB
17:00 - 18:00 M6E1 Sterre Baas V1 - CD
18:00 - 19:30 MC2 Dion Dielis V2 - AB
18:00 - 19:00 MD2 Sterre Baas V1 - CD
18:30 - 20:00 JB1 Thomas Sap V1 - AB
19:30 - 21:00 JB2 Dion Dielis V2 - AB
20:00 - 21:30 Dreamteam V1 - CD
20:00 - 21:30 MA2 Thomas Sap V1 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 JC1 Figo Maas V2 - AB
17:00 - 18:00 M6E2 Gonne van de Meent
Sterre Baas
V1 - AB
17:00 - 18:00 M8E1 Jolijn Groenendijk
Sterre Baas
V1 - CD
17:00 - 18:30 MD1 Annabel van Leeuwen V2 - CD
18:00 - 19:00 M8E2 Gonne van de Meent V3 - AB
18:00 - 19:30 MC1 Sterre Baas V1 - CD
18:30 - 20:00 Dames Jong 1 Stijn Willigers V3 - AB
18:30 - 20:00 MB1 Nick van Eeuwijk V1 - AB
18:30 - 19:30 MC3 Annabel van Leeuwen V2 - CD
19:00 - 20:30 MB2 Figo Maas V2 - AB
20:00 - 21:30 JA1 Stijn Willigers V1 - CD
20:00 - 21:30 MA1 Nick van Eeuwijk V1 - AB
20:30 - 21:30 Dames Jong 2 Figo Maas V2 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 KABOUTERHOCKEY Thijmen Savenije
Jolijn Groenendijk
V1 - AB
17:00 - 18:00 M3F1 Figo Maas V1 - CD
17:00 - 18:00 MD3 Lex Warring V2 - AB
18:00 - 19:30 JB1 Thomas Sap V1 - AB
18:00 - 19:00 KEEPERS GR 1 Martijn Herfst
Janneke Duijzer
V2 - CD
18:00 - 19:30 MA2 Lex Warring V2 - AB
18:00 - 19:30 MC2 Figo Maas V1 - CD
18:30 - 19:30 Dames Jong 3 Nick van Eeuwijk V3 - AB
19:00 - 20:00 KEEPERS GR 2 Martijn Herfst
Janneke Duijzer
V2 - CD
19:30 - 21:30 Heren 1 Bas Campbell V1 - AB
20:00 - 21:30 Heren 2 V1 - CD
20:00 - 21:00 KEEPERS GR3 Martijn Herfst V2 - CD
20:00 - 21:30 Veteranen A Douwe Coster V1 - CD
20:00 - 21:30 Veteranen B V1 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 J3F1 Levi van Asselt V3 - AB
17:00 - 18:30 JD1 Thijmen Savenije V1 - AB
17:00 - 18:00 M6E1 Gonne van de Meent V2 - CD
17:00 - 18:30 MD1 Annabel van Leeuwen V1 - CD
17:00 - 18:00 MD2 Sterre Baas V2 - AB
18:00 - 19:00 M8E1 Levi van Asselt V3 - AB
18:00 - 19:30 MC1 Sterre Baas V2 - AB
18:30 - 20:00 JC1 Stijn Willigers V1 - AB
18:30 - 20:00 MB1 Lex Warring V1 - CD
18:30 - 19:30 MC3 Annabel van Leeuwen V2 - CD
20:00 - 21:30 Dames donderdagavond V2
20:00 - 21:30 JA1 Lex Warring V1 - CD
20:00 - 21:30 JB2 Stijn Willigers V3 - AB
20:00 - 21:30 MA1 Nick van Eeuwijk V1 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 hockeyschool Jongste jeugd Levi van Asselt
Sebas van Leeuwen
V1 - AB
17:00 - 18:00 M6E2 Thijmen Savenije V2 - CD
17:00 - 18:30 MB2 Lex Warring V1 - CD
18:00 - 19:00 M8E2 Thijmen Savenije V2 - CD
18:00 - 19:00 MD3 Sebas van Leeuwen V1 - AB
18:30 - 19:30 Dames Jong 1 Lex Warring V1 - CD
18:30 - 19:30 Dames Jong 2 Nick van Eeuwijk V2 - AB
18:30 - 19:30 Dames Jong 3 Nick van Eeuwijk V2 - AB
19:30 - 21:00 Heren 1 Douwe Coster V1 - AB
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
11:00 - 12:30 Dames Trimhockey zondag Frits Busman V3






Agenda
2-11 Cursus scheidsrechtersopleiding
8-11 Bestuursvergadering
9-11 Cursus scheidsrechtersopleiding
8-12 ALV
13-12 Bestuursvergadering
26-5 Hutselfrutsel toernooi
  hele agenda
Hoofdsponsor

Sponsoren
Bommelerwaard app
Android app on Google Play
Vandaag jarig
Lotte van Liempd
Jurjanne Stelstra
Uitslagen
Dames donderdagavond Hockey Club Uden DDW1 2-6
DJ1 Hockey Club Uden DJ2 2-3
DJ3 Hockeyclub 's-Hertogenbosch DJ7 2-1
H1 M.H.C. Deurne H1 5-2
Social Media