Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Trainingsschema
Dit schema loopt van 26-2-2024 t/m 9-6-2024
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 MIXO9-2 Linde Priem V2 - C
17:00 - 18:30 MO12-1 MD1 Jolijn Groenendijk V1 - CD
17:00 - 18:30 MO14-1 MC1 Sebas van Leeuwen V1 - AB
17:00 - 18:00 MO8-2 M3F2 Jolien van de Meent V2 - B
17:00 - 18:00 MO9-1 M6E1 Gonne van de Meent V2 - A
18:00 - 19:00 MO12-3 MD3 Gonne van de Meent V2 - AB
18:30 - 19:30 MO12-2 MD2 Jolijn Groenendijk V1 - CD
18:30 - 20:00 MO16-1 MB1 Lex Warring V1 - AB
19:00 - 20:00 MO16-2 MB2 Levi van Asselt V2 - CD
19:00 - 20:00 MO16-3 MB3 Sebas van Leeuwen V2 - AB
20:00 - 21:30 Dreamteam V1 - CD Heren 1 speler
20:00 - 21:30 MO18-1 MA1 Lex Warring V1 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 MIXO8-1 Linde Priem V2 - AB
17:30 - 18:30 MO14-2 MC2 Mees Dielis V1 - AB
18:00 - 19:30 JO12-1 JD1 Levi van Asselt V1 - CD
18:30 - 20:00 JO16-1 JB1 Mees Dielis V1 - AB
19:00 - 20:30 DO25-1 DJ1 Sandro Struijke V2 - AB
19:00 - 20:00 DO25-2 DJ2 V2 - CD Heren 1 speler
19:00 - 20:00 Jong Dames V2 - CD Heren 1 speler
19:00 - 20:00 MO18-2 MA2 V2 - CD Heren 1 speler
20:00 - 21:30 H1 Joris Engel V1 - AB
20:00 - 21:30 JO18-1 JA1 Joris Engel V1 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 hockeyschool Jongste jeugd Janneke van der Sprong V2 - C
17:00 - 18:00 KABOUTERHOCKEY Pieter Groenendijk
Jolien van de Meent
V2 - D
17:00 - 18:00 MIXO9-2 Linde Priem V2 - A
17:00 - 18:00 MO9-1 M6E1 Gonne van de Meent V2 - B
18:00 - 19:00 KEEPERS GR 1 Martijn Herfst
Liam Jansen
V2 - CD
18:00 - 19:00 MO12-3 MD3 Gonne van de Meent V2 - AB
18:30 - 20:00 MO14-1 MC1 Julia Memel V1 - CD
18:30 - 20:00 MO16-1 MB1 Lex Warring V1 - AB
19:00 - 20:00 KEEPERS GR 2 Martijn Herfst V2 - CD
20:00 - 21:30 Dames 1 V1 - CD
20:00 - 21:00 H2 V1 - AB
20:00 - 21:00 H30-1 VetA Nick van Eeuwijk V1 - AB
20:00 - 21:00 H45-1 VetB Nick van Eeuwijk V1 - AB
20:00 - 21:00 KEEPERS GR3 Martijn Herfst V2 - CD
20:00 - 21:30 MO18-1 MA1 Lex Warring V2 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 JO12-1 JD1 Levi van Asselt V1 - CD
17:00 - 18:30 MO12-1 MD1 Jolijn Groenendijk V1 - AB
18:00 - 19:00 MO14-2 MC2 Sebas van Leeuwen V2 - CD
18:30 - 20:00 JO16-1 JB1 Mees Dielis V1 - CD
18:30 - 19:30 MO12-2 MD2 Jolijn Groenendijk V1 - AB
19:00 - 20:00 MO16-2 MB2 Levi van Asselt V2 - AB
19:00 - 20:00 MO16-3 MB3 Sebas van Leeuwen V2 - CD
20:00 - 22:00 DDW1 V2 Let op wedstrijden die ingedeeld zijn
20:00 - 21:30 JO18-1 JA1 Thomas Sap V1 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
19:00 - 20:00 DO25-1 DJ1 V1 - AB Heren 1 speler
19:00 - 20:00 DO25-2 DJ2 V1 - CD Heren 1 speler
19:00 - 20:00 Jong Dames V1 - CD Heren 1 speler
19:00 - 20:00 MO18-2 MA2 Julia Memel V2 - AB
20:00 - 21:30 Dames 1 Lex Warring V1 - CD
20:00 - 21:30 H1 Joris Engel V1 - AB
20:00 - 21:00 H2 V2 - AB






Agenda
23-3 Bitjehappen
26-3 bestuursvergadering
23-4 bestuursvergadering
  hele agenda
Hoofdsponsor

Sponsoren
Bommelerwaard app
Android app on Google Play
Vandaag jarig
Douwe Coster
Stijn Kleijngeld
Uitslagen
DJ1 VMHC DO25-1 1-1
H1 Zwaluwen Utrecht H1 2-4
H2 HC Horst H3 1-6
H30+ SMHC De Hopbel H30-2 1-0
H45+ R.K.H.V. Union H45-2 2-0
JD1 Hockey Club Uden JO12-1 1-6
JB1 Were Di Tilburg JO16-2 3-0
JA1 Hockeyclub 's-Hertogenbosch JO18-3 5-1
MIX08-1 DDHC MO8-1 7-20
Social Media