Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Trainingsschema
Dit schema loopt van 15-10-2020 t/m 22-11-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 J6E1 Nick van Eeuwijk V1 - AB
17:00 - 18:00 M8E1 Pim Alofs V1 - CD
18:30 - 20:00 JB1 Nick van Eeuwijk V1 - AB
18:30 - 20:00 JB2 Jesper Hoff V2 - CD
18:30 - 20:00 MC1 Pim Alofs V1 - CD
20:00 - 21:30 MA2 Nick van Eeuwijk V1 - AB
20:00 - 21:00 MB3 Pim Alofs V2 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 M6E1 Nick van Eeuwijk V1 - AB
17:00 - 18:00 M8E2 Nick van Eeuwijk V1 - AB
17:00 - 18:00 M8E3 Keetje Demouge V2 - CD
17:00 - 18:00 MD2 Babette Haasnoot V1 - CD
17:00 - 18:00 MD4 Sterre Baas V2 - AB
17:30 - 18:30 MD3 Annabel van Leeuwen V3 - AB
18:00 - 19:30 MB1 Tim Rovers V1 - AB
18:00 - 19:30 MB2 Babette Haasnoot V1 - CD
18:00 - 19:30 MC2 Keetje Demouge V2 - CD
18:00 - 19:30 MD1 Sterre Baas V2 - AB
18:30 - 19:30 MC3 Annabel van Leeuwen V3 - AB
19:30 - 20:30 MA3 Tim Rovers V2 - AB
20:00 - 21:30 JA1 Lex Warring
Michiel van Rosmalen
V1 - CD
20:00 - 21:30 MA1 Nick van Eeuwijk V1 - AB
20:30 - 21:30 MA4 Tim Rovers V2 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Kabouterhockey Pim Alofs
Thijmen Savenije
V1
16:00 - 17:30 JD1 Nick van Eeuwijk
Thijmen Savenije
V1 - AB
16:00 - 17:00 M3F1 Pim Alofs V1 - CD
17:00 - 18:00 J6E1 Figo Maas V1 - CD
17:30 - 19:00 JC1 Pim Alofs V2 - AB
18:00 - 19:30 JB2 Figo Maas V1 - CD
18:00 - 19:00 Keepers gr 1 Martijn Herfst
Britt Jansen
V2 - CD
18:00 - 19:30 MA2 Nick van Eeuwijk V1 - AB
19:00 - 20:00 Keepers gr 2 Martijn Herfst
Britt Jansen
V2 - CD
19:00 - 20:00 MB3 Pim Alofs V2 - AB
19:45 - 21:15 Heren I Bart Roks
Bas Campbell
V1
20:00 - 21:00 Keepers gr 3 Martijn Herfst V2 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 M6E1 Pim Alofs V2 - AB
17:00 - 18:00 M8E1 Nick van Eeuwijk V1 - AB
17:00 - 18:00 M8E2 Sterre Baas V1 - CD
17:00 - 18:00 M8E3 Keetje Demouge V2 - CD
17:30 - 18:30 MD3 Annabel van Leeuwen V3 - AB
18:00 - 19:30 JB1 Pim Alofs V1 - AB
18:00 - 19:30 MC1 Tim Rovers V2 - AB
18:00 - 19:30 MC2 Keetje Demouge V2 - CD
18:00 - 19:30 MD1 Sterre Baas V1 - CD
18:30 - 19:30 MC3 Annabel van Leeuwen V3 - AB
19:30 - 21:00 MB1 Tim Rovers V3 - AB
20:00 - 21:30 JA1 Lex Warring
Michiel van Rosmalen
V1 - CD
20:00 - 21:30 MA1 Nick van Eeuwijk V1 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Hockeyschool Jongste Jeugd Nick van Eeuwijk
Sterre Baas
Sebas van Leeuwen
V1 - AB
17:00 - 18:00 MD2 Pim Alofs V1 - CD
18:00 - 19:30 JC1 Pim Alofs V1 - CD
18:00 - 19:30 JD1 Nick van Eeuwijk
Sebas van Leeuwen
V1 - AB
18:00 - 19:00 MA3 Lex Warring V2 - AB
18:00 - 19:30 MB2 Tim Rovers V2 - CD
18:00 - 19:00 MD4 Sterre Baas V3 - AB
19:00 - 20:00 MA4 Lex Warring V2 - AB






Agenda
4-11 kabouterhockey clinic in Bruchem
7-11 Vriendjes en vriendinnetjes dag
10-11 Bestuursvergadering
25-11 kabouterhockey clinic in gameren
8-12 Bestuursvergadering
13-1 kaboutehockey clinic in Poederoijen
3-3 kabouterhockey clinic brakel
  hele agenda
Hoofdsponsor

Sponsoren
Bommelerwaard app
Android app on Google Play
Vandaag jarig
Marleen Waanders
Uitslagen
Dames Jong I MHC De Warande DJ2 11-2
Heren I MHC Boxmeer H1 5-3
Heren II C.M.H.C. CIVICUM H3 2-0
HA V.M.H.C. Geel-Zwart H35B 3-3
Social Media