Dames 1
Teamfoto |
|
Teamondersteuning | ||||
Aanvoerder | Sharon van Tongerlo | |||
Aanvoerder | Babette Haasnoot | |||
Coach | Tamara Kop | |||
Trainer | Thomas Sap | |||
Trainer | Lex Warring |
Verslagen |
Nog 2 wedstrijden: | |||||||
Datum | Wed.Nr. | Tegen | Reistijd | Verz | Spel | U/T | Locatie |
26 mei | HC Mierlo D1 | 12:15 | 12:45 | uit | Sportpark Oudvensestraat | ||
16 jun | Don Quishoot D1 | 12:15 | 12:45 | thuis | Veld 1 | ||
Stand in de poule | |||||||||
Team | # | Pntn | W | G | V | ++ | -- | Straf | |
1 | Gilze-Rijen D1 | 16 | 39 | 12 | 3 | 1 | 57 | 21 | 0 |
2 | Mierlo D1 | 15 | 38 | 12 | 2 | 1 | 52 | 14 | 0 |
3 | Vlijmen D1 | 14 | 30 | 10 | 0 | 4 | 43 | 20 | 0 |
4 | Don Quishoot D1 | 14 | 28 | 9 | 1 | 4 | 42 | 19 | 0 |
5 | Teteringen D1 | 14 | 21 | 6 | 3 | 5 | 36 | 37 | 0 |
6 | Concordia D1 | 16 | 16 | 5 | 1 | 10 | 28 | 39 | 0 |
7 | Nuth D1 | 14 | 16 | 5 | 1 | 8 | 19 | 35 | 0 |
8 | Made D1 | 14 | 12 | 3 | 3 | 8 | 23 | 55 | 0 |
9 | Bommelerwaard D1 | 16 | 8 | 2 | 2 | 12 | 16 | 49 | 0 |
10 | DDHC D1 | 15 | 6 | 2 | 0 | 13 | 16 | 43 | 0 |
Uitslagen | ||||||||||||||
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | DDHC D1 | Vlijmen D1 | (0-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Gilze-Rijen D1 | Nuth D1 | (4-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Bommelerwaard D1 | Made D1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Concordia D1 | Don Quishoot D1 | (0-6)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Made D1 | Concordia D1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Vlijmen D1 | Gilze-Rijen D1 | (4-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Teteringen D1 | DDHC D1 | (2-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Don Quishoot D1 | Mierlo D1 | (0-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Nuth D1 | Bommelerwaard D1 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Mierlo D1 | Made D1 | (7-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Concordia D1 | Nuth D1 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Gilze-Rijen D1 | DDHC D1 | (4-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Bommelerwaard D1 | Vlijmen D1 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 1 OKTOBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Teteringen D1 | Gilze-Rijen D1 | (4-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | DDHC D1 | Bommelerwaard D1 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Nuth D1 | Mierlo D1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Vlijmen D1 | Concordia D1 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 8 OKTOBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Mierlo D1 | Vlijmen D1 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Concordia D1 | DDHC D1 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Don Quishoot D1 | Teteringen D1 | (3-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Bommelerwaard D1 | Gilze-Rijen D1 | (0-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 15 OKTOBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Made D1 | Don Quishoot D1 | (0-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | DDHC D1 | Mierlo D1 | (1-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Gilze-Rijen D1 | Concordia D1 | (6-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Teteringen D1 | Bommelerwaard D1 | (5-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 29 OKTOBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Made D1 | Teteringen D1 | (2-6)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Concordia D1 | Bommelerwaard D1 | (4-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Don Quishoot D1 | Nuth D1 | (4-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Gilze-Rijen D1 | Mierlo D1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Vlijmen D1 | Don Quishoot D1 | (2-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Teteringen D1 | Concordia D1 | (4-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Nuth D1 | Made D1 | (3-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Bommelerwaard D1 | Mierlo D1 | (0-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Made D1 | Vlijmen D1 | (2-6)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Mierlo D1 | Concordia D1 | (4-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Don Quishoot D1 | DDHC D1 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Nuth D1 | Teteringen D1 | (4-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | DDHC D1 | Made D1 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Gilze-Rijen D1 | Don Quishoot D1 | (2-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Vlijmen D1 | Nuth D1 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Mierlo D1 | Teteringen D1 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
DINSDAG 21 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Don Quishoot D1 | Bommelerwaard D1 | (6-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Made D1 | Gilze-Rijen D1 | (0-10)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Teteringen D1 | Vlijmen D1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Nuth D1 | DDHC D1 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
WOENSDAG 28 FEBRUARI 2024 | ||||||||||||||
.. | Made D1 | Bommelerwaard D1 | (5-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
VRIJDAG 1 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Concordia D1 | Made D1 | (2-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 3 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Made D1 | Mierlo D1 | (2-7)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Nuth D1 | Gilze-Rijen D1 | (1-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Vlijmen D1 | DDHC D1 | (6-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Don Quishoot D1 | Concordia D1 | (2-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 10 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | DDHC D1 | Teteringen D1 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Bommelerwaard D1 | Nuth D1 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Mierlo D1 | Don Quishoot D1 | (3-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 17 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Nuth D1 | Concordia D1 | (0-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Vlijmen D1 | Bommelerwaard D1 | (5-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | DDHC D1 | Gilze-Rijen D1 | (2-6)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 24 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Bommelerwaard D1 | DDHC D1 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Concordia D1 | Vlijmen D1 | (2-3)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Mierlo D1 | Nuth D1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Gilze-Rijen D1 | Teteringen D1 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
DINSDAG 26 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Gilze-Rijen D1 | Vlijmen D1 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 7 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Gilze-Rijen D1 | Bommelerwaard D1 | (6-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Vlijmen D1 | Mierlo D1 | (3-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Teteringen D1 | Don Quishoot D1 | (2-8)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | DDHC D1 | Concordia D1 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 14 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Bommelerwaard D1 | Teteringen D1 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Concordia D1 | Gilze-Rijen D1 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Mierlo D1 | DDHC D1 | (4-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Don Quishoot D1 | Made D1 | (5-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 21 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Bommelerwaard D1 | Concordia D1 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Teteringen D1 | Made D1 | (1-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Nuth D1 | Don Quishoot D1 | (1-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Mierlo D1 | Gilze-Rijen D1 | (0-0)final | Nog niet bevestigd. |
Wedstrijdschema poule | |||||||||
ZONDAG 26 MEI 2024 | |||||||||
Don Quishoot D1 | Vlijmen D1 | 10:45 | S Sport Centrum (T.U.) | ||||||
Made D1 | Nuth D1 | 11:00 | Sportpark 'Schietberg' | ||||||
Mierlo D1 | Bommelerwaard D1 | 12:45 | Sportpark Oudvensestraat | ||||||
Concordia D1 | Teteringen D1 | 12:45 | Sportpark Hammerveld | ||||||
ZONDAG 2 JUNI 2024 | |||||||||
DDHC D1 | Don Quishoot D1 | 12:45 | Sportpark Kloosterweg | ||||||
Concordia D1 | Mierlo D1 | 12:45 | Sportpark Hammerveld | ||||||
Teteringen D1 | Nuth D1 | 12:45 | Sportpark 'De Gouwen' | ||||||
Vlijmen D1 | Made D1 | 12:45 | Sportpark 'Hoge Heide' | ||||||
ZONDAG 9 JUNI 2024 | |||||||||
Teteringen D1 | Mierlo D1 | 0:00 | Sportpark 'De Gouwen' | ||||||
Made D1 | DDHC D1 | 11:00 | Sportpark 'Schietberg' | ||||||
Nuth D1 | Vlijmen D1 | 12:45 | Sportpark 'De Kollenberg' | ||||||
Don Quishoot D1 | Gilze-Rijen D1 | 12:45 | S Sport Centrum (T.U.) | ||||||
ZONDAG 16 JUNI 2024 | |||||||||
Gilze-Rijen D1 | Made D1 | 0:00 | Sportpark de Vijf Eiken | ||||||
Bommelerwaard D1 | Don Quishoot D1 | 12:45 | Sportcomplex 'De Watertoren' | ||||||
Vlijmen D1 | Teteringen D1 | 12:45 | Sportpark 'Hoge Heide' | ||||||
DDHC D1 | Nuth D1 | 12:45 | Sportpark Kloosterweg |
Agenda
9-5 | Hutsel Frutsel Toernooi 2024 |
14-5 | Club- Scheidsrechters Cursus |
21-5 | Club-Scheidsrechters-Cursus |
22-5 | online CS-examen THUIS |
28-6 | Dineren met de Heren |
hele agenda |
Hoofdsponsor
Sponsoren
Bommelerwaard app
Vandaag jarig
Patrick Fiolet |
Uitslagen
D1 | R.H.C. Concordia D1 | 1-2 |
DJ1 | Were Di Tilburg DO25-4 | 2-4 |
DJ2 | MHCdeDommel DO25-1-O | 4-3 |
H1 | MHCT H1 | 3-2 |
H2 | SMHC De Hopbel H5 | 4-3 |
H30+ | Hockey Club Uden H30-1 | 1-2 |
H45+ | G.H.C. RAPID H45-1 | 1-5 |
JD1 | Rosmalen JO12-3 | 1-9 |
JB1 | HC Tilburg JO16-4 | 1-2 |
JA1 | Hockeyclub 's-Hertogenbosch JO18-3 | 5-3 |
Social Media