Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Trainingsschema
Dit schema loopt van 2-9-2019 t/m 22-11-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 J6E1 Storm Baarda V1 - B
17:00 - 18:00 M6E3 Nick van Eeuwijk V1 - A Dion Dielis
17:00 - 18:30 MD1 Olfert Jan Mebius V1 - CD
18:00 - 19:30 JC1 Nick van Eeuwijk V1 - AB Dion Dielis
18:00 - 19:00 MD3 Storm Baarda V2 - AB
18:30 - 20:00 MA2 Tim Rovers V1 - CD
19:00 - 20:00 MC3 Olfert Jan Mebius V2 - AB
20:00 - 21:30 Dreamteam Tim Rovers V1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 J8E1 Nick van Eeuwijk
Annabel van Leeuwen
V1 - AB
16:00 - 17:00 M6E2 Keetje Demouge V2 - CD
17:00 - 18:00 M6E1 Annabel van Leeuwen V1 - CD
17:00 - 18:00 M8E1 Figo Maas V3 - AB
17:00 - 18:00 M8E2 Keetje Demouge V2 - CD
17:00 - 18:00 M8E3 Nick van Eeuwijk
Sterre Baas
V1 - AB
17:30 - 19:00 MC2 Babette Haasnoot V2 - AB
18:00 - 19:30 JC2 Figo Maas V3 - AB
18:00 - 19:30 JD1 Lex Warring V2 - CD
18:00 - 19:30 MB1 Nick van Eeuwijk V1 - AB
18:30 - 20:00 MC1 V1 - CD Nic Syrros
19:00 - 20:00 MB4 Babette Haasnoot V2 - AB
19:30 - 20:30 MB3 Lex Warring V2 - CD
20:00 - 21:00 Dames Jong II Eduard ter Doest V2 - AB
20:00 - 22:00 JA1 Nick van Eeuwijk V1 - AB
20:00 - 22:00 MA1 Lotte Timmers V1 - CD
20:00 - 21:30 MB2 V3 - AB Nic Syrros
20:30 - 21:30 MA3 Lex Warring V2 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 M3F1 Nick van Eeuwijk V1 - AB
16:00 - 17:00 M6E3 Olfert Jan Mebius V1 - CD
17:00 - 18:00 J6E1 Figo Maas V2 - CD
17:00 - 18:30 MD1 Olfert Jan Mebius V1 - CD
18:00 - 19:30 JB1 Lex Warring V3 - AB
18:00 - 19:30 JC1 Nick van Eeuwijk V1 - AB
18:00 - 19:30 MA2 Tim Rovers V2 - AB
18:00 - 19:00 MD2 Figo Maas V2 - CD
19:00 - 20:00 MC3 Figo Maas V2 - CD
19:30 - 20:30 Heren I Michael Engelblik V1 - CD
19:30 - 21:30 Heren I Michael Engelblik V1 - AB
20:00 - 21:30 Dames Jong I Eduard ter Doest V2 - AB
20:00 - 21:30 Heren II Douwe Coster V2 - CD
20:30 - 22:00 Veteranen A V1 - CD
20:30 - 22:00 Veteranen B V1 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 JD1 Pim Alofs V1 - CD
17:00 - 18:00 M6E1 Annabel van Leeuwen V1 - AB
17:00 - 18:00 M6E2 Keetje Demouge V2 - CD
17:00 - 18:00 M8E2 Olfert Jan Mebius V2 - AB
18:00 - 19:00 J8E1 Olfert Jan Mebius V2 - AB
18:00 - 19:00 Keepers D/E Jun Martijn Herfst
Britt Jansen
V2 - CD
18:30 - 20:00 MB1 Nick van Eeuwijk V1 - AB
18:30 - 20:00 MC1 Pim Alofs V1 - CD
19:00 - 20:00 Keepers C Jun Martijn Herfst
Britt Jansen
V2 - CD
19:00 - 20:00 MA3 Lex Warring V2 - AB
20:00 - 21:30 JA1 Nick van Eeuwijk V1 - AB
20:00 - 21:00 Keepers A Jun Martijn Herfst
Lex Warring
V2 - CD
20:00 - 21:00 Keepers B Jun Martijn Herfst
Lex Warring
V2 - CD
20:00 - 21:30 MA1 Lotte Timmers V1 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 M8E1 Nick van Eeuwijk
Sterre Baas
V1 - AB
16:00 - 17:00 M8E3 Pim Alofs V1 - CD
17:00 - 18:00 Hockeyschool A-B-C-D Nick van Eeuwijk
Tim Rovers
V1 - AB
17:00 - 18:00 Hockeyschool E-F Nick van Eeuwijk
Babette Haasnoot
V1 - AB
17:00 - 18:00 MD2 Pim Alofs V1 - CD
18:00 - 19:30 JB1 Lex Warring V1 - CD
18:00 - 19:30 JC2 Nick van Eeuwijk V1 - AB
18:00 - 19:00 MB3 Tim Rovers V3 - AB
18:00 - 19:30 MC2 Babette Haasnoot V2 - AB
18:00 - 19:00 MD3 Fleur Sap V2 - CD
19:00 - 20:30 MB2 Fleur Sap V2 - CD Nic Syrros
19:30 - 21:30 Heren I Michael Engelblik V1
19:30 - 20:30 MB4 Babette Haasnoot V2 - AB
20:00 - 21:30 Dames Jong I Eduard ter Doest V1 - CD
20:30 - 21:30 Dames Jong II V2 - AB Nic Syrros






Agenda
25-11 zaalhockey briefing
10-12 Bestuursvergadering
  hele agenda
Hoofdsponsor
Sponsoren
Bommelerwaard app
Android app on Google Play
Vandaag jarig
Marga Merks - van Boort
Uitslagen
Dames Jong I B.H.V. Push DJ2 3-2
Dames Jong II Hockeyclub Hilvarenbeek DJ2 0-8
Heren II SMHC De Hopbel H7 2-1
HA Hockey Club Uden HB 3-1
HB Berkel Enschot Berkel-Enschot HC 2-2
JA1 MHCD JA1 2-6
JB1 HC Oranje Rood JB5 3-2
JC1 V.M.H.& C.C. M.O.P. JC3 5-2
Social Media