Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 22 oktober 2022
Alle uitwedstrijden van zaterdag 22 oktober 2022 zijn afgelast
Trainingsschema
Dit schema loopt van 12-9-2022 t/m 27-11-2022
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 MO10-1 M8E1 Gonne van de Meent V2 - AB
17:00 - 18:00 MO10-2 M8E2 Jolijn Groenendijk V3 - AB
17:00 - 18:30 MO14-1 MC1 Annabel van Leeuwen V1 - CD
17:30 - 18:30 MO12-3 MD3 Mees Dielis V2 - CD
18:00 - 19:30 JO14-1 JC1 Sebas van Leeuwen V1 - AB
18:00 - 19:00 MO12-2 MD2 Jolijn Groenendijk V3 - AB
18:00 - 19:30 MO14-2 MC2 Thijmen Savenije V2 - AB
18:30 - 19:30 MO14-3 MC3 Mees Dielis V2 - CD
18:30 - 20:00 MO18-1 MA1 Lex Warring V1 - CD
19:30 - 21:00 JO18-1 JA1 Dion Dielis V1 - AB
19:30 - 20:30 MO16-2 MB2 Julia Memel V2 - AB
20:00 - 21:30 Dreamteam Lex Warring V1 - CD
20:30 - 21:30 MO18-2 MA2 Julia Memel V2 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 hockeyschool Jongste jeugd Maud van Doornmalen V2 - CD
17:00 - 18:30 JO12-1 JD1 Levi van Asselt V1 - AB
17:00 - 18:30 MO12-1 MD1 Mees Dielis V1 - CD
17:00 - 18:00 MO8-1 M3F1 Gonne van de Meent V2 - AB
18:00 - 19:00 MO9-1 M6E1 Gonne van de Meent V2 - AB
18:30 - 20:00 JO16-1 JB1 Lex Warring V1 - CD
18:30 - 20:00 MO16-1 MB1 Dion Dielis V1 - AB
19:00 - 20:00 DO25-2 DJ2 Jesper Hoff V2 - AB
19:00 - 20:00 DO25-3 DJ3 Merijn Salah V2 - CD
20:00 - 21:00 DO25-1 DJ1 Nick van Eeuwijk V1 - CD
20:00 - 21:30 H1 Douwe Coster V1 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 KABOUTERHOCKEY V2 - AB
17:00 - 18:00 MO10-2 M8E2 Jolijn Groenendijk V3 - AB
17:00 - 18:30 MO14-1 MC1 Annabel van Leeuwen V1 - CD
18:00 - 19:30 JO14-1 JC1 Sebas van Leeuwen V2 - AB
18:00 - 19:00 KEEPERS GR 1 Martijn Herfst
Janneke Duijzer
V2 - CD
18:00 - 19:00 MO12-2 MD2 Jolijn Groenendijk V3 - AB
18:00 - 19:30 MO14-2 MC2 Thijmen Savenije V1 - AB
18:30 - 20:00 MO18-1 MA1 Nick van Eeuwijk V1 - CD
19:00 - 20:00 KEEPERS GR 2 Martijn Herfst
Janneke Duijzer
V2 - CD
19:30 - 21:00 JO18-1 JA1 Dion Dielis V1 - AB
20:00 - 21:30 Dames Trimhockey Frits Busman V2 - AB
20:00 - 21:30 H30-1 VetA Nick van Eeuwijk V1 - CD
20:00 - 21:30 H45-1 VetB Nick van Eeuwijk V1 - CD
20:00 - 21:00 KEEPERS GR3 Lex Warring V2 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 JO8-1 J3F1 Levi van Asselt V1 - AB
17:00 - 18:00 MO12-3 MD3 Mees Dielis V2 - CD
17:00 - 18:00 MO9-1 M6E1 Gonne van de Meent V2 - AB
17:30 - 19:00 MO12-1 MD1 Annabel van Leeuwen V1 - CD
18:00 - 19:30 JO12-1 JD1 Levi van Asselt V1 - AB
18:00 - 19:00 MO10-1 M8E1 Gonne van de Meent V2 - AB
18:00 - 19:00 MO14-3 MC3 Mees Dielis V2 - CD
19:00 - 20:30 JO16-1 JB1 Lex Warring V3 - AB
19:00 - 20:30 MO16-1 MB1 Dion Dielis V1 - CD
19:30 - 20:30 MO16-2 MB2 Julia Memel V1 - AB
20:00 - 22:00 DDW1 V2
20:30 - 21:30 DO25-2 DJ2 Lex Warring V3 - AB
20:30 - 21:30 MO18-2 MA2 Julia Memel V1 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
20:00 - 21:30 DO25-1 DJ1 Nick van Eeuwijk V1 - CD
20:00 - 21:30 DO25-3 DJ3 Merijn Salah V2 - AB
20:00 - 21:30 H1 Douwe Coster V1 - AB






Agenda
27-9 Vergadering NOC/NSF
3-10 Bestuursvergadering
24-10 Sport cafe
14-11 Bestuursvergadering
12-12 Bestuursvergadering
  hele agenda
Hoofdsponsor

Sponsoren
Bommelerwaard app
Android app on Google Play
Vandaag jarig
Olfert Jan Mebius
Merlijn Van Rossum Kern
Uitslagen
DJ1 Oss DO25-1 1-1
DJ2 Were Di Tilburg DO25-5 0-6
DJ3 V.M.H.C. Geel-Zwart DO25-3 0-7
H1 Don Quishoot H1 0-1
H45+ HC Helmond H45-3 2-1
JD1 Oss JO12-2 15-1
JC1 V.M.H.& C.C. M.O.P. JO14-4 7-0
JB1 V.M.H.& C.C. M.O.P. JO16-3 3-0
JA1 Oss JO18-1 2-2
J3F1 V.M.H.& C.C. M.O.P. JO8-3 12-7
Social Media