Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Trainingsschema
Dit schema loopt van 11-3-2019 t/m 14-6-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 J6E2 Timon Ramaekers V1 - CD
16:00 - 17:00 M6E1 Joost Brouwers V1 - AB
16:00 - 17:00 M6E2 Olfert Jan Mebius V3 - AB
16:00 - 17:00 M6E3 Figo Maas V3 - CD
16:00 - 17:00 M6E4 Storm Baarda V2 - CD
16:00 - 17:00 M6E5 Babette Haasnoot V2 - AB
17:00 - 18:30 JD1 Timon Ramaekers V1 - CD
17:00 - 18:00 JD2 Olfert Jan Mebius V3 - AB
17:00 - 18:00 M8E1 Babette Haasnoot V2 - AB
17:00 - 18:00 M8E2 Storm Baarda V2 - CD
17:00 - 18:00 M8E3 Figo Maas V3 - CD
17:00 - 18:30 MD1 Joost Brouwers V1 - AB
18:00 - 19:00 MC4 Babette Haasnoot V2 - AB
18:00 - 19:00 MD2 Olfert Jan Mebius V3 - AB
18:30 - 19:30 JC2 Lars Huijbregts V2 - CD
18:30 - 20:00 MC2 Joost Brouwers V1 - AB
19:00 - 20:00 MB3 Timon Ramaekers V1 - CD
19:30 - 21:00 MA2 Lars Huijbregts V2 - CD
20:00 - 21:30 Dreamteam Timon Ramaekers V1 - CD
20:00 - 21:30 MB2 Joost Brouwers V1 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 J6E1 Lex Warring V2 - AB
17:00 - 18:00 J8E1 Tim Rovers V2 - CD
17:00 - 18:30 JC1 Nick van Eeuwijk V1 - AB
18:00 - 19:00 MB4 Tim Rovers V2 - CD
18:00 - 19:30 MC1 Ivar Schuurman V1 - CD
18:00 - 19:00 MC3 Lex Warring V2 - AB
18:30 - 20:00 JB1 Nick van Eeuwijk V1 - AB
19:00 - 20:00 MA3 Tim Rovers V2 - CD
19:30 - 21:00 JA1 Ivar Schuurman V2 - AB ivar
20:00 - 21:30 MA1 Lotte Timmers V1 - CD
20:30 - 21:30 Dames Jong I Willem Zieleman V2 - CD
20:30 - 22:00 Heren I Jelle Dekker V1 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 M3F1 Lars Huijbregts V1 - AB
15:00 - 16:00 M3F2 Pim Alofs V2 - CD
16:00 - 17:00 Hockeyschool A-B-C-D Lars Huijbregts V1 - AB
16:00 - 17:00 Hockeyschool E-F V1 - AB
16:00 - 17:00 M6E1 Pim Alofs V2 - CD
16:00 - 17:00 M6E2 Olfert Jan Mebius V2 - AB
16:00 - 17:00 M6E5 Keetje Demouge V3 - AB
17:00 - 18:00 J6E2 Olfert Jan Mebius V2 - AB
17:00 - 18:30 JD1 Nick van Eeuwijk V1 - CD
17:00 - 18:00 M6E3 Pim Alofs V2 - CD
17:00 - 18:00 M6E4 Keetje Demouge V3 - AB
17:30 - 19:00 MC2 Lars Huijbregts V1 - AB
18:00 - 19:00 MD3 Olfert Jan Mebius V2 - AB
18:30 - 20:00 MB1 Nick van Eeuwijk V1 - CD
19:00 - 20:30 MA2 Lars Huijbregts V1 - AB
20:30 - 22:00 Dames I Lars Huijbregts V1 - AB Lars tot 21.30 uur
20:30 - 21:30 Heren II V2 - AB
20:30 - 22:00 Veteranen A V1 - CD
20:30 - 22:00 Veteranen B V1 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 J6E1 Pim Alofs V1 - CD
17:00 - 18:00 J8E1 Tim Rovers V2 - CD
17:00 - 18:30 JC1 Nick van Eeuwijk V1 - AB
18:00 - 19:00 Keepers D-teams Martijn Herfst V2 - A
18:00 - 19:00 MB4 Tim Rovers V2 - CD
18:00 - 19:30 MC1 Ivar Schuurman V1 - CD
18:30 - 20:00 JB1 Nick van Eeuwijk V1 - AB
19:00 - 20:00 JC2 Tim Rovers V2 - CD
19:00 - 20:00 Keepers C-teams Martijn Herfst V2 - A
19:30 - 21:00 JA1 Ivar Schuurman V1 - CD
20:00 - 21:00 Keepers A-teams Martijn Herfst V2 - A
20:00 - 21:00 Keepers B-teams Martijn Herfst V2 - A
20:00 - 21:30 MA1 Lotte Timmers V1 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 M8E1 Nina Willigers V2 - CD
16:00 - 17:00 M8E2 Fleur Sap V3 - AB
16:00 - 17:00 M8E3 Babette Haasnoot V2 - AB
16:00 - 17:30 MD1 Joost Brouwers V1 - AB
17:00 - 18:00 MC4 Nina Willigers V2 - CD
17:00 - 18:00 MD2 Babette Haasnoot V2 - AB
17:00 - 18:00 MD3 Fleur Sap V3 - AB
17:30 - 18:30 JD2 Joost Brouwers V1 - AB
18:00 - 19:00 MB3 Lars Huijbregts V2 - AB
18:00 - 19:00 MC3 Fleur Sap V3 - AB
18:30 - 20:00 MB1 Nick van Eeuwijk V1 - CD
18:30 - 20:00 MB2 Joost Brouwers V1 - AB
19:30 - 20:30 MA3 Willem Zieleman V2 - AB
20:30 - 21:30 Dames Jong I Willem Zieleman V1 - CD
20:30 - 22:00 Heren I Jelle Dekker V1 - AB
20:30 - 21:30 Heren II V2 - AB
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
11:00 - 12:30 Dames Trimhockey zondag Frits Busman V2






Agenda
4-6 Dag 2 - sportdag eerste klas Gomarus
11-6 Bestuursvergadering
9-7 Bestuursvergadering
13-8 Bestuursvergadering
10-9 Bestuursvergadering
8-10 Bestuursvergadering
12-11 Bestuursvergadering
  hele agenda
Hoofdsponsor
Sponsoren
Bommelerwaard app
Android app on Google Play
Vandaag jarig
Joost ter Brugge
Merlijn Kiefer
Friso Kosman
Liz Linschoten
Uitslagen
JC2 HC Oirschot JC1 3-4
Social Media