Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

17 november | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MA1 7929 Rosmalen MA2 30 14:45 16:00 uit -   info
MA2 24283 Berkel Enschot MA2 13:45 14:15 Veld 2  info
Fluiten: Sandro Struijke (Heren II) en Mathieu Douw (Heren II)
MA3 8499 Mixed Hockey Club Heesch MA4 15:30 16:00 Veld 3  info
Fluiten: Willem Bongenaar (Heren II) en Stijn van Baarle (Heren II)
MB1 9802 Mixed Hockey Club Heesch MB1 17:00 17:45 Veld 1  info
Fluiten: Ebbo Dekema en Figo Maas (Zaal JB1)
MB2 9539 MHCdeDommel MB2 30 11:45 12:45 uit -   info
MB3 9115 MHC MEP MB5 30 16:45 17:45 uit -   info
MB4 9492 HC Tilburg MB13 15:30 16:00 Veld 2  info
Fluiten: Anne Claessens (MA2) en Joosje Plieger (Zaal MA2)
MC1 11868 Hockey Club Uden MC1 11:45 12:30 Veld 1  info
Fluiten: Olivier Haze (JB1) en Eduard ter Doest
MC2 10712 VMHC MC2 30 09:30 10:30 uit -   info
MC3 12082 Hockeyclub Berlicum MC5 30 13:00 14:00 uit -   info
MC4 11474 Mixed Hockey Club Heesch MC3 12:00 12:30 Veld 2  info
Fluiten: Mees Breuer (JB1) en Anne Steeghs (MA3)
MD1 22936 V.M.H.C. Basko MD4 10:00 10:45 Veld 1  info
Fluiten: Luke van Stokkum (Zaal JB1) en Storm Baarda (JB1)
MD2 24092 Hockey Club Uden MD4 45 10:30 11:45 uit -   info
MD3 22995 Berkel Enschot MD6 40 08:50 10:00 uit -   info
JA1 5712 Hockeyclub Hilvarenbeek JA1 45 12:00 13:30 uit -   info
JB1 6326 V.M.H.& C.C. M.O.P. JB3 15:15 16:00 Veld 1  info
Fluiten: David Oerlemans (Heren 1 Silvercup) en Gijs Van der Linden (Heren 1 Silvercup)
JB2 6394 Rosmalen JB2 30 14:45 15:45 uit -   info
JC1 6889 MHCD JC1 13:30 14:15 Veld 1  info
Fluiten: Lara van den Bos (Dames Jong I) en Ilse Bon (Dames Jong I)
JC2 6913 HTCSON Hockey JC1 45 12:00 13:15 uit -   info
JD1 23627 HC Oranje Rood JD7 08:15 09:00 Veld 1  info
Fluiten: Mees van den Bergh (JB1) en Pim Alofs (JB1)
JD2 23563 Liempde JD1 35 12:25 13:30 uit -   info

17 november | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
M3F1 4988 Rosmalen MF2 30 09:15 10:15 uit -   info
M3F2 5043 Rosmalen MF6 09:30 10:00 Veld 3  info
M6E1 22410 Hockeyclub 's-Hertogenbosch ME4 09:30 10:00 Veld 3  info
Fluiten: Willeke Preusting (MC1)
M6E2 22466 Rosmalen ME3 30 09:30 10:30 uit -   info
M6E3 3879 Rosmalen ME6 30 09:30 10:30 uit -   info
M6E4 22520 Geel-Zwart ME4 45 10:00 11:15 uit -   info
M8E1 22307 MHC MEP M8E1 08:30 09:00 Veld 2  info
Fluiten: Marie-lot Ducheine (MC1) en Faye Krijnen (MC1)
M8E2 2854 Rosmalen M8E4 30 09:15 10:15 uit -   info
M8E3 2864 Hockey Club Uden M8E5 08:30 09:00 Veld 2  info
Fluiten: Sterre Sterre (MC1) en Lynn van Wordragen (MC1)
J3F1 1482 MHC MEP JF3 30 08:00 09:00 uit -   info
  Veld C  
J6E1 22713 Geel-Zwart JE2 45 08:45 10:00 uit -   info
J6E2 1007 mixed hockeyclub HDL JE1 09:30 10:00 Veld 3  info
Fluiten: Lot Loudon (MC1)
J8E1 691 Mixed Hockey Club Heesch J8E1 09:45 10:15 Veld 2  info
Fluiten: Frederique van der Sprong (MC1) en Milika Vol (Keepers C-teams)








Agenda
21-11 Commissie bijeenkomst
26-11 Spelregelbriefing Zaalhockey
27-11 Spelregelbreifing Zaalhockey
29-11 Cursus AED en reanimatie
3-12 Cursus AED en reanimatie
11-12 Bestuursvergadering
17-12 Cursus AED en reanimatie
  hele agenda
Hoofdsponsor
Sponsoren
Bommelerwaard app
Android app on Google Play
Uitslagen
Vet DDA Hockey Club Uden DDA 1-3
Dames I M.H.C. Goirle D4 2-2
Dames Jong I Berkel Enschot Berkel-Enschot DJ3 2-1
Heren I Hockeyclub Berlicum H1 5-0
HA Rosmalen HB 4-0
HB G.H.C. RAPID HB 1-1
Social Media